Vážení klienti, 

dne 22.09.2021 bude Relaxační centrum, z důvodu konání soukromé akce, otevřeno pro veřejnost od 18h. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení klienti, 

dne 13. 9. 2021 opět otvíráme naši provozovnu! 

Od 13. - 20. 9. 2021 máme pro Vás připravenou akci: Sauna - dva vstupy za cenu jednoho! Už nyní se těšíme na Vaši návštěvu! Váš Relax

Relaxační centrum je otevřé denně po - pá 14 - 22h a v so - ne 15 - 22h. V letních měsících červenec a srpen, je centrum z důvodu dovolené zavřené.

Sauna je otevřena po - ne 16 - 22h, kdy obsluha v sauně vpouští prvního klienta / klienty opravdu v 16h, aby měla dostatek času připravit prostory tak, aby bylo vše v pořádku. 

- pro klienty sauny a solárií je k dispozici parkování v zádní části dvora viz. další instrukce u obsluhy. 

- sauna se vypíná ve 21:50h, kdy žádáme klienty, aby tento prostor opustili a odebrali se do šaten. 

Platnost zakoupených permanentek se bude prodlužovat o dobu, kdy bylo  Relaxační centrum z důvodu covid-19 zavřené.

V prostorách relaxačního centra je přísně zakázána kouzumace vlastního alkoholu a jídla. Bar nabízí širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů a drobné občerstvení. Proto předem děkujeme za dodržování těchto podmínek.

 

Tak, jako se pečlivě staráme o kvalitu saunování, tak se též staráme o dodržování přísných norem v soláriích. Důkazem toho, že dbáme o naprostou čistotu a bezpečnost v našem zařízení je certifikát, který jsme obdrželi od firmy UV-Tan. s.r.o.