Vážení klienti, 

s radostí Vám oznamujeme, že Relaxační centrum se plně nezavírá, pouze se omezí provozní doba na úterý, středu a jednou za 14 dní bude otevřeno i v neděli. V neděli 4. 12. 2022 bude tedy OTEVŘENO.(následně ob neděli...tzn., že další neděle, kdy bude otevřeno, bude18. 12. 2022 atd.) Otevírací doba centra bude od 15:00 - 21:00h. Otevírací doba SAUNY ZŮSTÁVÁ STEJNÁ - 16:00 - 20:45h. Bohužel jsme nuceni zvednout i ceny za saunu a to na 400Kč/ čas neomezen (v rámci otevírací doby sauny). Vertikální solárium na 25Kč/min. , horizontální solárium 20Kč/min.. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Vzhledem k nejistotě, která nás vede k těmto omezením, rušíme i možnost zakoupení permanentek. 

 
 

Relaxační centrum je otevřé ve dnech út, st a ob neděli počínaje nedělí 4. 12 2022  od 15 - 21h. Centrum bude v provozu v těchto měsících (leden, únor, březen, listopad, prosinec).

Sauna je otevřé ve dnech út, st a ob neděli počínaje nedělí 4. 12 2022  od 16 - 21h. Centrum bude v provozu v těchto měsících (leden, únor, březen, listopad, prosinec).

- pro klienty sauny a solárií je k dispozici parkování v zádní části dvora viz. další instrukce u obsluhy. 

- sauna se vypíná ve 20:50h, kdy žádáme klienty, aby tento prostor opustili a odebrali se do šaten. 

 

V prostorách relaxačního centra je přísně zakázána kouzumace vlastního alkoholu a jídla. Bar nabízí širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů a drobné občerstvení. Proto předem děkujeme za dodržování těchto podmínek.

 

Tak, jako se pečlivě staráme o kvalitu saunování, tak se též staráme o dodržování přísných norem v soláriích. Důkazem toho, že dbáme o naprostou čistotu a bezpečnost v našem zařízení je certifikát, který jsme obdrželi od firmy UV-Tan. s.r.o.