POZOR! 

Vážení klienti, z důvodu opravy horkovodu v ulici Drahobejlova nepotečete dnes 26.3.2019 v prostorách Relaxačního centra teplá voda. Sauna však bude v provozu. Věříme, že tato maličkost Vás neodradí od návštěvy sauny. S přáním hezkého dne. Váš Relax

 

Vážení klienti,

Relaxační centrum je otevřé denně po - pá 14 - 22h a v so - ne 15 - 22h. V letních měsících červenec a srpen, je centrum z důvodů dovolených zavřené.

Sauna je otevřena po - ne 16 - 22h, kdy obsluha v sauně vpouští prvního klienta/klienty opravdu v 16h, aby měla dostatek času připravit prostory tak, aby bylo všude čisto. 

- pro klienty sauny a solárií je k dispozici parkování v zádní části dvora viz. další instrukce u obsluhy. 

- sauna se vypíná ve 21:50h, kdy žádáme klienty, aby tento prostor opustili a odebrali se do šaten. 

V prostorách relaxačního centra je přísně zakázána kouzumace vlastního alkoholu a jídla. Bar nabízí širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů a drobné občerstvení. Proto předem děkujeme za dodržování těchto podmínek.

 

 

Od 1.10.2018 jsou masáže z personálních důvodů uzavřeny. Masérna je od 1.10. 2018 plně k dispozici k pronájmu. V případě zájmu o masérnu volejte na telefoní kontakt 602214060.

 

Tak, jako se pečlivě staráme o kvalitu saunování, tak se též staráme o dodržování přísných norem v soláriích. Důkazem toho, že dbáme o naprostou čistotu a bezpečnost v našem zařízení je certifikát, který jsme obdrželi od firmy UV-Tan. s.r.o.