Vážení klienti, sauna je o5 v provozu, ale nezapomeňte na letní pauzu, která bude od 1.7. - 31. 8. 2019. Krásné léto vám přejeme! 

 

 

POZOR! 

Vážení klienti, 

jako každý rok, tak i tento si Vám dovolujeme oznámit, že od 1. 7. - 31. 8. 2019 bude probíhat letní pauza, kdy bude sauna a solária mimo provoz, ale na masáže se můžete objednávat po celou dobu letní pauzy. Přejeme Vám krásné léto a 1. září se opět na Vás těšíme!

 

 

Vážení klienti,

Relaxační centrum je otevřé denně po - pá 14 - 22h a v so - ne 15 - 22h. V letních měsících červenec a srpen, je centrum z důvodu dovolené zavřené.

Sauna je otevřena po - ne 16 - 22h, kdy obsluha v sauně vpouští prvního klienta / klienty opravdu v 16h, aby měla dostatek času připravit prostory tak, aby bylo vše v pořádku. 

- pro klienty sauny a solárií je k dispozici parkování v zádní části dvora viz. další instrukce u obsluhy. 

- sauna se vypíná ve 21:50h, kdy žádáme klienty, aby tento prostor opustili a odebrali se do šaten. 

V prostorách relaxačního centra je přísně zakázána kouzumace vlastního alkoholu a jídla. Bar nabízí širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů a drobné občerstvení. Proto předem děkujeme za dodržování těchto podmínek.

 

 

Tak, jako se pečlivě staráme o kvalitu saunování, tak se též staráme o dodržování přísných norem v soláriích. Důkazem toho, že dbáme o naprostou čistotu a bezpečnost v našem zařízení je certifikát, který jsme obdrželi od firmy UV-Tan. s.r.o.