Vážení klienti, mrzí nás to, ale i přes vládní rozvolnění bude Relaxační centrum zavřené a bude opět otevřeno během měsíce září 2021. Všechny zakoupené permanentky a dárkové poukazy budou mít prodlouženou platnost o dobu, kdy jsme byli nuceni mít zavřeno. Přejeme Vám krásné léto a v září se na Vás těšíme!

Relaxační centrum je otevřé denně po - pá 14 - 22h a v so - ne 15 - 22h. V letních měsících červenec a srpen, je centrum z důvodu dovolené zavřené.

Sauna je otevřena po - ne 16 - 22h, kdy obsluha v sauně vpouští prvního klienta / klienty opravdu v 16h, aby měla dostatek času připravit prostory tak, aby bylo vše v pořádku. 

- pro klienty sauny a solárií je k dispozici parkování v zádní části dvora viz. další instrukce u obsluhy. 

- sauna se vypíná ve 21:50h, kdy žádáme klienty, aby tento prostor opustili a odebrali se do šaten. 

Platnost zakoupených permanentek se bude prodlužovat o dobu, kdy bylo  Relaxační centrum z důvodu covid-19 zavřené.

V prostorách relaxačního centra je přísně zakázána kouzumace vlastního alkoholu a jídla. Bar nabízí širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů a drobné občerstvení. Proto předem děkujeme za dodržování těchto podmínek.

 

Tak, jako se pečlivě staráme o kvalitu saunování, tak se též staráme o dodržování přísných norem v soláriích. Důkazem toho, že dbáme o naprostou čistotu a bezpečnost v našem zařízení je certifikát, který jsme obdrželi od firmy UV-Tan. s.r.o.